De bouw van Hof van Treebeek in Brunssum verloopt voorspoedig en is inmiddels in een volgende fase beland. Onder leiding van aannemer Janssen Bouwen en Ontwikkelen zijn de verdiepingsvloeren succesvol geplaatst en zijn de installaties aangebracht.
Op dit moment worden de voorbereidingen getroffen voor het aanbrengen van de wanden en het monteren van de dakvloeren. Ook wordt binnenkort gestart met het stelwerk voor het metselwerk en de buitenkozijnen. Aansluitend gaat het echte metselwerk van start, waarmee de contouren van het project steeds duidelijker zichtbaar worden.
Daarnaast wordt er hard gewerkt aan de realisatie van de bergingen in de voormalige supermarkt. De werkzaamheden verlopen volgens planning, en de afronding van de laatste sloopwerkzaamheden staat binnenkort op de planning.
Voor de toekomstige bewoners betekent deze voortgang dat hun nieuwe woning snel vorm krijgt. Elk bouwmoment brengt hen dichter bij een comfortabele, duurzame en moderne woning op een fijne, goed bereikbare locatie.
𝐋𝐚𝐚𝐭𝐬𝐭𝐞 𝐤𝐚𝐧𝐬 𝐨𝐦 𝐨𝐧𝐝𝐞𝐫𝐝𝐞𝐞𝐥 𝐭𝐞 𝐰𝐨𝐫𝐝𝐞𝐧 𝐯𝐚𝐧 𝐇𝐨𝐟 𝐯𝐚𝐧 𝐓𝐫𝐞𝐞𝐛𝐞𝐞𝐤!
Van de 16 stijlvolle nieuwbouwappartementen zijn er nog slechts 2 beschikbaar. Daarnaast zijn er nog 4 benedenwoningen met tuin beschikbaar – ideaal voor wie gelijkvloers wil wonen met buitenruimte.