Goed nieuws vanuit Asenray! Op dit moment zijn we druk bezig met de voorbereidingen voor de start van de bouw van nieuwbouwplan Asenray West. Voordat de woningen daadwerkelijk gebouwd kunnen worden, moet het terrein eerst bouwrijp worden gemaakt.
𝐖𝐚𝐭 𝐡𝐨𝐮𝐝𝐭 𝐝𝐚𝐭 𝐩𝐫𝐞𝐜𝐢𝐞𝐬 𝐢𝐧?
Het bouwrijp maken van het terrein betekent dat de grond wordt voorbereid zodat er veilig en efficiënt gebouwd kan worden. Denk hierbij aan het aanleggen van de riolering en andere ondergrondse infrastructuur, het aanpassen en egaliseren van het terrein, het gereedmaken van bouwwegen en aansluitingen voor nutsvoorzieningen zoals water, elektra en telecom.
Deze werkzaamheden zijn een essentiële eerste stap en zorgen ervoor dat straks alles klaar is voor de volgende fase. Pas wanneer dit is afgerond, kan de bouwaannemer Janssen Bouwen | Ontwikkelen daadwerkelijk van start gaan met de bouw van de woningen.
𝐎𝐯𝐞𝐫 𝐀𝐬𝐞𝐧𝐫𝐚𝐲 𝐖𝐞𝐬𝐭
In nieuwbouwplan Asenray West worden in totaal 23 woningen gerealiseerd.
De gezinswoningen beschikken over een ruime woonkamer met veel tuincontact en een open keuken. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers gesitueerd en via een vaste trap is de ruime zolder bereikbaar – ideaal voor gezinnen die ruimte zoeken.
De vrijstaande villa’s, gelegen aan het verlengde van De Molenakker, bieden een prachtig uitzicht en optimaal wooncomfort. Met een royale open keuken, een lichte woonkamer, drie grote slaapkamers, een ruime badkamer en extra berging zijn dit echte droomwoningen.
𝐖𝐨𝐧𝐞𝐧 𝐢𝐧 𝐀𝐬𝐞𝐧𝐫𝐚𝐲
Asenray is een charmant kerkdorp in de gemeente Roermond en staat bekend als ‘Roermonds groen’. Een heerlijke plek om te wonen, met volop natuur en rust in de directe omgeving.
We houden jullie uiteraard op de hoogte van de voortgang. De start van de bouw komt steeds dichterbij!